Střelecký klub Hubert Broumov zahájil v sobotu 16.března střeleckou sezónu 2019 pátým ročníkem „Memoriálu Karla Bernarda“. Na tuto soutěž se sešlo 16 soutěžících, mezi kterými nechyběl zástupce rodiny pana Bernarda.

Střeleckými disciplínami v letošním ročníku byly: terč muflon 10 ran na vzdálenost 50 metrů s oporou volné tyče, kňour 10 ran na vzdálenost 50 metrů z volné ruky, běžící liška 10 ran na vzdálenost 35 metrů bez optiky a malorážní pistole 10 ran na vzdálenost 25 metrů. Výsledky každého jednotlivce ze všech disciplín byly sčítány a podle dosažených výsledků vzešlo umístění v celé soutěži.

V kategorii dospělí se na 1. místě umístil a putovní pohár získal Michal Doležal s celkovým počtem 343 bodů, 2. místo si vybojoval Svatopluk Fröde s 327 body a 3. příčku obsadil Josef Černý s 315 body.

V kategorii žáci se na 1. místě umístil Ondra Palhoun s nástřelem 258 bodů, 2. místo si vybojovala Květa Kyralová s nástřelem 176 bodů a 3. příčku obsadil Jindra Kyral s nástřelem 133 bodů.

Ředitelem soutěže byl Radomír Pech. Na hladký průběh soutěže dohlížel hlavní rozhodčí Josef Palhoun a předsedou hodnotící komise byl Luděk Sedláček.

Vítězům blahopřejeme.

Za SK Hubert Broumov
Josef Palhoun

výsledková listina